15.12.22

Życzenia świąteczno-noworoczne

Miłych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku

życzy Zarząd ROD i Komisja Rewizyjna.