29.12.20

Obowiązkowa segregacja odpadów!

Od stycznia 2021r. obowiązkowa jest segregacja gromadzonych odpadów komunalnych przez działkowców.

W związku z tym proszę gromadzić odpady zgodnie z naklejkami umieszczonymi na pojemnikach.

W przeciwnym razie ogród będzie ponosił wysokie kary za niewłaściwe segregowanie odpadów.

Zarząd ROD