Od stycznia 2021r. obowiązkowa jest segregacja gromadzonych odpadów komunalnych przez działkowców.
W związku z tym proszę gromadzić odpady zgodnie z naklejkami umieszczonymi na pojemnikach.
W przeciwnym razie ogród będzie ponosił wysokie kary za niewłaściwe segregowanie odpadów.
Zarząd ROD